0312 276 31 610312 276 31 62

Hoşgeldiniz. Bugün

Hako İnşaat

Ana Sayfa » Grup Şirketlerimiz » Hako İnşaat

hako-insaat

HAKO İnşaat olarak, içinde bulunduğumuz inşaat sektöründe edindiğimiz deneyim çerçevesinde, her geçen yıl daha çok gelişim göstererek büyümeye devam etmekteyiz. Gelişimle birlikte kalite anlayışını benimsemiş olan firmamız için müşteri memnuniyeti her daim önceliktir.

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda mevcut ürün kalitemiz her geçen gün artırmak ve firmamızı kolay ulaşılabilir kılmak öncelikli hedeflerimizden biri haline gelmiştir.

İnşaat sektöründe “ Uygun fiyata kaliteli eserler ” sloganıyla çıktığımız bu yolda siz müşterilerimize  hizmet vermeye devam etmekteyiz. En modern inşaat projelerini ideal fiyatlar ile müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Kurulduğumuz tarihten bu yana sektörde oluşturduğumuz güven ortamı ile müşterilerimizle birlikte tercih edilen firma olmayı sürdürmekteyiz. Sektörel bazda üstlendiğimiz öncülük ve sorumluluk duygusu ile üretim sahamızı ve ürün kalitemizi her yıl optimize etmeye devam etmekteyiz.

HAKO İnşaat üstün kalitesi ile tanışmak ve güven içinde alışveriş keyfini yaşamak için sitemizde bulunan  iletişim bilgilerinizden bize ulaşabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

YAPILAN İNŞAATLARIMIZ

YENİKENT——————– 15 DAİRE

YENİKENT——————– 15 DAİRE

ETİMESGUT—————— 13 DAİRE

ETİMESGUT—————— 12 DAİRE

ŞENTEPE———————- 36 DAİRE

SİNCAN———————— 8 DAİRE

SANAYİ FABRİKA İNŞAATI

09 Ekim 2014

İlgili Terimler : , ,

Facebook'ta Biz